Bekleyin...

Dünya ticaretinin % 90’ının taşımasını gerçekleştiren denizcilik sektörü ve buna paralel olarak Dünya ticaretindeki globalleşmenin en temel unsuru olan konteyner taşımacılığı Güzel Lojistik’in müşterilerine sağladığı en önemli servislerden bir tanesidir.

Güzel Lojistik tüm Türkiye limanlarından tüm dünya limanlarına son derece geniş ve profesyönelce çalışan 68 ülkedeki yurt dışı acentesi ile siz değerli müşterilerine birinci sınıf lojistik hizmeti sunmaktadır.

Full veya parsiyel konteyner bazında büyüklüğüne ve değerine bakılmaksızın tüm yüklere aynı kaliteli hizmet anlayışı ile yaklaşan Güzel Lojistik her geçen gün genişleyen portföyü ile “Kaliteli Hizmetinin Tesadüfi Olmadığını” müşterilerinden aldığı geri bildirimler ile her gerçekleştirdiği operasyonda gururla kanıtlamaktadır.

Sektördeki 25 yılı aşan iş tecrübemizi birleştirdiğimiz genç ve dinamik kadromuz ile ihracat yükünüzün fabrikanızdan çıkıştan müşterinize varıncaya veya ithalat yükünüzün yurt dışındaki satıcınızdan çıkışışından fabrikanıza varıncaya kadar geçen süreçte lojistik ortağınız olarak sorunsuz bir şekilde teslimini yapmak asli görevimizdir.

Türkiye’de İhracat Ve İthalat Yükleri İçin Servis Verdiğimiz Limanlar;

İstanbul ( Ambarlı – Haydarpaşa )
Körfez Bölgesi Limanları
Gemlik
Tekirdağ
İzmir
Mersin
İskenderun
Antalya
Samsun
Trabzon

Verilen Hizmetler;

Full Konteyner Taşıma Hizmeti
Parsiyel Konteyner Taşıma Hizmeti
Konteyner Yükleme / Boşaltma ( Depo / Liman ) Hizmeti
Boş / Dolu Konteyner Nakliye ( Liman – Fabrika – Liman ) Hizmeti
Yükleme Nezaret / Puantörlük Hizmeti
İlaçlama Hizmeti
Nakliye Sigortası Hizmeti
Lashing
Gümrükleme
İhracat / İthalat İşlemlerı Operasyon / Evrak Hazırlaması Konularında Danışmanlık Hizmeti ( Teslim Şekilleri / Ödeme Şekilleri / Ülke Bazında Hazırlanması Gereken Evraklar / Akreditif İşlemleri )